Wizyta konsultacyjna, czyli co to tak na prawdę jest?

Przed doborem odpowiedniego zabiegu oraz sposobu pielęgnacji, który ma być dobrany na miarę Twoich potrzeb, powinna odbyć się wizyta konsultacyjna. Jest to nieodzowny element pracy a niestety często pomijany. Można nazwać tę wizytę mianem diagnostycznej.

Opiszę po krótce jak taka wizyta przebiega.

Zanim wygodnie położysz się na fotelu, dostaniesz ankietę, którą powinnaś wypełnić szczegółowo i dokładnie. Pomoże mi ona wstępnie poznać Ciebie, Twoją cerę, potrzeby i oczekiwania. W tym czasie przygotuję smaczną i zdrową herbatkę ziołową – oczywiście zgodną z Twoimi upodobaniami. Wizyta ma być dla Ciebie przyjemnością i dawką wiedzy na temat cery lub ciała.

Po wypełnieniu ankiety zaproszę Ciebie do pokoju zabiegowego, gdzie po dokładnym demakijażu przejdę do analizy. Dokładnie ją obejrzę pod specjalną lampą z lupą oraz dodatkowo użyję lampy Wooda, która jest bardziej dokładna niż ludzkie oko. Lampa Wooda w kosmetyce stosowana jest do zbadania przydatków skóry. Emitowane promienie UV wywołują fluorescencję skóry. Diagnozę stawia się na podstawie barwy emitowanego światła. Obserwacji dokonuje się w zaciemnionym pomieszczeniu. Jest to badanie w pełni bezpieczne oraz oczywiście bezbolesne.

Kolejnym etapem analizy jest krótki, około 10-15 minutowy masaż oczywiście na naturalnych olejach. Dla Ciebie to relaks i odprężenie a dla mnie informacja jak bardzo reaktywna jest Twoja skóra.

Następnie przedstawię Tobie moje propozycje, opowiem o wszystkim dokładnie,  zaproponuję odpowiednią linię kosmetyków salonowych oraz do pielęgnacji domowej.  Odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wszystko po to , by razem wytyczyć kierunek Twojego piękna.

Taka wizyta trwa 30-40 min i jest całkowicie bezpłatna. Pamiętaj również o promocji „Rozgość się”, którą wykorzystać możesz przy pierwszym zabiegu.

Warto poświęcić czas, by dobrać idealną w pełni spersonalizowaną pielęgnację. Pamiętaj – każda z nas jest inna, każda piękna.

Pozwól zadbać o Ciebie – naturalnie!