Witaj

Dlaczego Bio Beauty Room?

Chemia, zanieczyszczenia, puste wypełniacze, konserwanty, hormony oraz antybiotyki –  to wszystko z czym stykamy się na co dzień. Wszystko co wdychamy, zjadamy oraz niestety  – co stosujemy w formie kosmetyków.

Sięgając do korzeni natury oraz tego co dla nas najlepsze, przedzierając się przez gąszcz najróżniejszych firm produkujących kosmetyki salonowe, w Bio Beauty Room postawiliśmy na kosmetyki bio – naturalne i organiczne. Takie, jakie potrzebujemy bo uwolnić ukryte w nas nie tylko piękno ale również zdrowie i witalność.

Poszukując kosmetyków, kosmeceutyków stawialiśmy na producentów, którzy do wytworzenia swoich produktów nie stosują parabenów, wazeliny i oleju mineralnego, aluminium, oleju palmowego, SLSów, SLESów oraz silikonów, glikolu polietylenowego znanego jako PEG oraz syntetycznych barwników i aromatów oraz nie są sztucznie perfumowane.  Postawiliśmy na produkty, które poprzez bogactwo naturalnych składników będą wpływać na nasze zdrowie i urodę korzystnie, dając trwałe efekty.

Warto również dodać – bo to niezwykle ważne i kluczowe w efektywnej pielęgnacji naszej cery – kosmetyki naturalne, organiczne mają większe stężenie substancji aktywnych, które wnikają w skórę oraz  lepszą wchłanialność tychże substancji. Dzięki temu, w krótszym czasie otrzymamy lepsze i trwalsze efekty niż podczas stosowania tradycyjnych kosmetyków.

Uwaga! W naszej ofercie jest również kompleksowa opieka opierająca się na kosmetykach wegańskich.

Korzystając z dobroci i nieomylności natury, w Bio Beauty Room zadbamy o Ciebie tylko naturalnie!