OXYBRAZJA – idealna dla każdego!

Wiosna zawitała do nas, mam nadzieję, już na dobre. Warto zregenerować i odżywić cerę po zimie i przygotować na dawkę promieni słonecznych (zawsze z filtrem UV!). Twoja cera ma być zdrowa a oznaką tego jest rozświetlenie, jednolity koloryt, doskonałe nawilżenie.

Opcji zabiegowych jest dużo – co zatem wybrać? Przedstawiam Wam jedną z najlepszych propozycji. Oto kilka słów o oxybrazji. Zapraszam do lektury.

Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

Podstawowym działaniem oksybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenie. Wielokrotne stosowanie zabiegu oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek.

Oksybrazja przyspiesza usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oprócz złuszczania w oksybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń.

Zabieg jest bardzo przyjemny i oczywiście bezbolesny.

Już niedługo będzie dostępny o ofercie salonu Bio Beauty Room. Zapraszam serdecznie!

Dla kogo ten zabieg będzie idealny:

– dla skór naczynkowych, wrażliwych, z przebarwieniami

– dla skór zniszczonych

– dla spłycenia zmarszczek

– przeciwstarzeniowo

– dla skór szarych, przesuszonych

– wymagająca oczyszczenia

– dla osób mających cerę trądzikową

– dla tych, którzy zmagają się z bliznami potrądzikowymi

– ciało – cellulit

– rozstępy

– brak jędrności skóry

– brak nawilżenia, odżywienia