Kilka słów o MANICURE TYTANOWYM

Manicure tytanowy to metoda stylizacji paznokci, która zyskuje sobie coraz więcej zwolenniczek jako alternatywa dla innych popularnych zabiegów takich jak manicure hybrydowy, żelowy czy akrylowy. W Polsce ta technika występuje od niedawna, natomiast wśród osób które z niej skorzystały, cieszy się dużą popularnością.

Dzięki manicure tytanowemu dłonie nie tylko pięknie i naturalnie wyglądają, ale także poprawia się ich kondycja. W preparatach, którymi wykonuje się ten rodzaj manicure, znajduje się wiele cennych składników odżywczych, które wpływają na kondycję paznokci. Działają one wzmacniająco na płytkę, przeciwdziałają jej żółknięciu. W skład produktów wchodzą m.in. witaminy A, E, D3, B5 oraz wapń. Składniki te sprawiają, że metoda tytanowa polecana jest również paniom o słabych paznokciach, których stan może się nawet poprawić przy długofalowym stosowaniu tego zabiegu. I wreszcie w skład produktu wchodzi tytan, a dokładnie dwutlenek tytanu oraz polimer akrylowy, przez co ten rodzaj manicure charakteryzuje się niezwykłą trwałością.

Sam zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny. Nie wymaga korzystania z lampy UV ani LED. Nie są wydzielane żadne drażniące zapachy, zatem z powodzeniem może być stosowany również przez alergików.

Polecam serdecznie!