Analiza kolorystyczna

Podążając na naturą, dbając o zdrowie, nie zapominamy również o podkreślaniu tego co w nas piękne.

Każda pora roku ma swoje określone barwy – wszystkie różnią się od siebie, ale wszystkie są piękne i niepowtarzalne. I Ty jesteś jedną z pór roku. Potrzebne jest tylko poznanie, jakie barwy natury występują w większości na Twoim ciele. Kolory które masz w sobie powinnaś nosić również jako ubranie oraz dodatki. Wtedy podkreślisz kolor i blask oczu, zadbaną i nieskazitelną cerę oraz witalność uśmiechu, ukrywając przy tym to, co chcesz ukryć.

Natura co do zasady, się nie myli. Warto jej słuchać, stosować pewne zasady, aby zawsze czuć się idealnie w swoim ciele.

Podstawą analizy kolorystycznej jest podział na 4 pory roku – wiosna, lato, jesień, zima. Oczywiście nie jest to jeden, jedyny podział, jednak bezsprzecznie stanowi on podstawę do poznania i nauczenia się siebie na nowo.

Jaki masz typ urody? Chłodny, ciepły? Jesteś wiosną, latem, jesienią zimą? A może jesteś innym podtypem? Dowiedz się.

Zapraszam do Bio Beauty Room – podczas indywidualnych warsztatów określimy Twój typ urody. Do dyspozycji mamy profesjonalne chusty, ramy, palety kolorów. Określimy również kolory biżuterii oraz makijażu. Każda osoba dodatkowo otrzyma mini paletę kolorów dostosowaną do określonego typu. Jest ona szczególnie pomocna przy zakupach, tworzeniu zestawów oraz doboru dodatków i makijażu.

Serdecznie zapraszam!